„MOSTAR OPEN 2017.“

Mostar, BiH, 04.11.2017.

Pod pokroviteljstvom Sportskog saveza grada Mostara, održan je deveti po redu „Mostar open“ . Organizaciju turnira preuzeo je klub „Cro star“ koji je ujedno slavio i petnaest godina postojanja. Vođa ekspedicije zagrebačkih mladih nada bio je dopredsjednik Saveza Ivica Blatančić. Gradsku selekciju za forme vodio je trener Bertečić Mirko, dok su Tomislav Vojvodić i Mladen Kuliš bili nadležni za borbe. Turniru su nazočili Samir Šarić, predsjednik Taekwondo Saveza Federacije BiH, predsjednik Sportskog Saveza grada Mostara, Hasan Šišić i drugi. Turnir je otvorila generalna tajnica Sportskog Saveza grada Mostara Mirjana Bošnjak.

U konkurenciji 500 natjecatelja iz Slovenije, Crne Gore, Hrvatske i BiH nakon cjelodnevnih borbi ukupni pobjednici turnira su:

1. Cro Star, Mostar
  2. Reprezentacija grada Zagreba